Mimo że rozliczenie podatkowe w kraju naszych zachodnich sąsiadów nie jest obowiązkowe dla wszystkich, warto złożyć zeznanie, ponieważ w większości przypadków wiąże się to ze sporym zwrotem gotówki. Musimy się rozliczyć po spełnieniu odpowiednich warunków, między innymi przekroczeniu odpowiedniego progu dochodów. Pracowałeś w Niemczech i nie jesteś pewny czy masz obowiązek rozliczenia? Zastanawiasz się, czy masz szansę na zwrot podatku z Niemiec? Na wszystkie twoje pytania odpowiemy w naszym biurze rozliczeniowym – Holandia.org. Dzięki naszej pomocy cały proces przebiegnie szybko i skutecznie. Skontaktuj się z nami już dziś!

Jak uzyskać zwrot podatku z Niemiec ?

Z naszym biurem rozliczeniowym odzyskasz zwrot podatku nawet do 6 tygodni. Korzystając z naszego doświadczenia i nowoczesnej technologii zapewnimy Ci płynne przejście przez ten proces. Potrzebować będziemy od Ciebie jedynie niezbędnych dokumentów: wypełnionej ankiety osobowej, kopii dokumentu tożsamości, twojej karty podatkowej i druku EU-EWR. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania na jakimkolwiek etapie starania się o zwrot, odpowiedzą na nie nasi doradcy, a także zaproponują najlepszy sposób rozliczenia w celu odzyskania naj największej sumy. Im szybciej nam zaufasz, i zgłosisz się do nas, tym szybciej otrzymasz pieniądze! W Niemczech nie ma określonego terminu, w jakim Urząd Skarbowy musi wypłacić zwrot dlatego najlepiej jak najszybciej dopełnić wszystkich formalności.

Zwrot podatku z Niemiec i nie tylko

Nasze rozliczenie podatku z Niemiec w Polsce jest w 100% wiarygodne, ponieważ nadzorowane jest przez współpracującego z nami, dyplomowanego Steuerberatera, czyli Niemieckiego doradcę  podatkowego. Wszystkie formalności załatwiamy drogą elektroniczną, bezpośrednio kontaktując się z Niemieckim Urzędem Skarbowym. Dzięki temu wszystko przebiega zdecydowanie szybciej. Nasze biuro ma w ofercie również inne usługi: zwrot podatku Holandia, zwrot podatku Belgia czy zwrot podatku Austria.

Comments are closed.

Wysoki stolik do kuchni https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ davocado.pl