Moda, również w architekturze, zmienia się jak w kalejdoskopie. Po chłodnych, powściągliwie urządzonych wnętrzach minimalistycznych przyszła pora na naturalność i swobodę! Architekci coraz śmielej czerpią inspiracje z natury. W modnych wnętrzach goszczą obecnie naturalne materiały – drewno, bambus, wiklina, rattan. Niekwestionowanym hitem w ekskluzywnych, dopieszczonych wnętrzach są meble i dodatki z rattanu. Okazuje się, że doskonałym miejscem dla plecionych krzeseł czy stolików jest nie tylko salon, ale również ogród.

Stylowe meble z rattanu – powiew wiosny w ogrodzie

Podstawę wyposażenia Twojego ogrodu stanowią nudne, drewniane albo plastikowe krzesła i stół? Początek sezonu ogrodowego to idealna pora na zmiany! Meble z rattanu sprawią, że jeszcze intensywniej poczujesz wiosenne ożywienie. Stylowy, pleciony z egzotycznego surowca komplet zapewni Ci optymalne warunki do relaksu na świeżym powietrzu, a jednocześnie będzie pięknie dekorował zewnętrzną strefę.

W salonach oferujących wyposażenie outdoorowe znajdziesz szeroki wybór białych oraz naturalnych mebli z rattanu. Wśród nich wyróżnić możemy lekkie krzesła osadzone na metalowych nogach, fotele w całości wyplatane z rattanu, zgrabne sofy, podwieszane huśtawki… W projektach czołowych marek utożsamiany z rattanem styl kolonialny miesza się z nowoczesnymi wpływami, tworząc wysmakowaną i nieoczywistą całość.

Meble rattanowe Vimine – wybierz jakość!

Poszukiwania idealnego kompletu, który będzie umilał Ci tegoroczne lato, warto zacząć od przejrzenia katalogu marki Vimine. Meble rattanowe Vimine wykonywane są w całości ręcznie według oryginalnych projektów. Co ważne, każdy mebel powstaje ze starannie przygotowanego surowca pochodzącego z ekologicznych upraw.

Comments are closed.