Parasol na wysięgniku to jedna z najciekawszych propozycji, jaką w ostatnich czasach można spotkać na rynku. Zwracajmy uwagę na jego wykonanie. Przed zakupem możemy także sprawdzić inne, parasole na ogród, które dostępne są w wielu sklepach.

Mocny parasol na wysięgniku

Parasol na wysięgniku ma wiele zalet, a wśród nich łatwość rozkładania. Podobnie szybko się go składa, więc będzie można tego dokonać nawet pojedynczo. Nikt nie powinien mieć z tym problemu. Jego konstrukcja jest mocna i solidna, a do tego ciężka, więc żaden wiatr nie powinien go porwać do sąsiada za płot. Czasza parasola wykonana jest z poliestru, który to chroni przed działaniem promieni UV. Wśród innych zalet tej tkaniny można wymienić odporność na czynniki atmosferyczne i zabrudzenia. Masz takiego parasola wykonany jest ze stalowej lub aluminiowej rury. Dodatkowo ma on mocne żebra, więc stanowi naprawdę dobry produkt, który warto mieć pod ręką na ogrodzie.

Pozostałe rodzaje

Wiele osób poleca również solidne parasole ogrodowe wykonane z drewna, stanowiące ciekawą alternatywę dla tych modeli na wysięgniku. Świetnie będą one pasować do mebli drewnianych, jakie zostaną ustawione na ogrodzie. Czasza takiego parasola może mieć dowolną średnicę, więc całkiem możliwe, że taki model nam starczy. Wśród innych propozycji wymienić można zwykłe parasole ogrodowe, których koszt nie przekracza kilkunastu złotych. Przy czym ich konstrukcja nie jest zbyt mocna i okazać się może, że już po miesiącu trzeba będzie pomyśleć o innym produkcie na ogród.

Comments are closed.