Jeśli czytałeś o perfumach, być może natknąłeś się na dwa powszechnie używane terminy, czyli woda perfumowana i woda toaletowa, które odnoszą się po prostu do stężenia olejku zapachowego, jako procent zawartości alkoholu.

Woda perfumowana zawiera 8 do 15 procent olejku zapachowego i jest generalnie droższa niż woda toaletowa i ma dłużej utrzymujący się zapach. Woda toaletowa ma od 5 do 10 procent olejku zapachowego i jest to generalnie lżejszy zapach, odpowiedni do codziennego użytku. Zwykle jest tańszy niż woda perfumowana czy perfumy i zapach trwa około 4 godzin lub nieco dłużej. Zwróć uwagę, że wersje wód perfumowanych i toaletowych tych samych perfum o tej samej nazwie mogą wykorzystywać różne koncentracje lub zupełnie inne nuty zapachowe.

Męski zapach na każdą okazję Acqua di Gio Profumo

Świeże zapachy cieszą nas jasnymi i znajomymi nutami soczystych owoców, takich jak jabłko, brzoskwinia, mango i cytrusy oraz ziół, takich jak rozmaryn, mięta, kardamon i estragon. Często łączy się je również z kwiatami, aby stworzyć zniewalający i lekki aromat idealny do noszenia w lecie lub na co dzień. Świeże perfumy z nutą wodną są również odpowiednie do noszenia w miejscu pracy. Woda perfumowana to mniej rozcieńczony zapach o mocniejszym aromacie.Woda toaletowa to zapach rozrzedzony w większej ilości alkoholu, o lekkim aromacie. Mgiełka do ciała to rozcieńczony zapach, nie utrzymuje się długo po założeniu, wymaga wielu aplikacji w ciągu dnia i jest idealnym rozwiązaniem na upalne lato, aby się orzeźwić. W cieplejszych porach roku doskonale sprawdzą się zapachy lekkie, cytrusowe i wodne. Najbardziej oczywistym faktem, gdy bierze się pod uwagę znaczenie noszenia takich perfum, jest to, że głównym ich celem jest upewnienie się, że pachniesz świeżo przez cały dzień.Do tego typu orzeźwiających i świeżych zapachów możemy zaliczyć perfumy acqua di gio profumo, które są nieco bardziej intensywne niż inne zapachy wodne i cytrusowe. Z pewnością takie perfumy możemy nosić przez cały dzień i wieczorem, aby cały czas czuć się pewnie i rześko.

Comments are closed.

zobacz -iso.pl -link.com