Kwiaty na naszym tarasie to element, którego nie może zabraknąć wiosną i latem. Otoczenie zieleni poprawi nam samopoczucie i sprawi, że nasz wypoczynek będzie pełniejszy. Donice ogrodowe dostępne są dzisiaj w szerokiej ofercie: możemy wybrać donice technorattanowe lub donice wykonane z cementu. Które sprawdzą się najlepiej?

Donice ogrodowe z cementu

Szukając interesujących elementów i dodatków na nasz taras czy do ogrodu warto zwrócić uwagę na donice ogrodowe. Nowoczesne donice nie tylko pozwolą nam na przechowywanie ulubionych kwiatów czy niewielkich krzewów, ale też wpłyną na estetykę otoczenia. To szczególnie ważne, kiedy nasz taras czy ogród aranżowany jest w konkretnym stylu! Donice ogrodowe z cementu to propozycja dla miłośników nowoczesnych rozwiązań – donice takie są niezwykle odporne na uszkodzenia i ścieranie czy zmienne warunki atmosferyczne. Dodatkowo donice dostępne są w szerokim wyborze – możemy decydować o tym, czy donica ma być wysoka czy niska, szeroka czy wąska. Poprzez kupno kilku donic tego samego rodzaju stworzymy spójną aranżację, która wpłynie na odbiór otoczenia. Donice ogrodowe z cementu to solidne elementy, w których bez obaw możemy posadzić nawet niewielkie choinki czy małe tuje. 

Donice ogrodowe z technorattanu

Komplety mebli technorattanowych to nie tylko wygodne meble, ale również dodatki, w tym donice ogrodowe. Donice tego typu doskonale sprawdzą się w aranżacjach prowansalskich czy rustykalnych. Donice technorattanowe tworzone są z materiału syntetycznego, do złudzenia przypominającego naturalny rattan. Technorattan jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci, płowieniem, zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Na długi czas zachowuje wspaniały kolor. W donicach technorattanowych warto posadzić sadzonki lawendy – nie tylko wspaniale pachnie, ale też odstrasza komary. 

Comments are closed.