Świat trójwymiarowy zaskakuje. Wszystko można ujrzeć w zupełnie nowym świetle. 3D zostało docenione już na wielu płaszczyznach, m.in. jeżeli chodzi o projektowanie architektoniczne. Czy można nauczyć się tworzenia projektów w trójwymiarze w zaciszu własnego domu?

Kurs Sketchup w domu

Tak, jak najbardziej. Mając dostęp do internetu możemy skorzystać z oferty szkoleń komputerowych, które można wykupić na poszczególnych platformach. Jednym z takich szkoleń jest kurs Sketchup. Dostępny w atrakcyjnej cenie, pomaga na poznanie programu, który pozwala przenieść wizualizacje z 2D do trójwymiarowej przestrzeni. Z takiego kursu korzystają osoby, które stawiają pierwsze kroki w świecie projektowania i tworzenia grafik, jak również osób, które chcą odświeżyć swoją wiedzę. Całość została tak opracowana, aby każda osoba mogła włączyć sobie lekcje w dowolnym momencie.

Program szkoleniowy

Czego można nauczyć się na szkoleniu z programu Sketchup? Po pierwsze, jak już było wyżej wspomniane, użytkownicy uczą się sprawnego poruszania się po świecie 3D. Każda osoba będzie potrafiła wykorzystać także rysunki techniczne, które są pomocne, jeżeli chodzi o tworzenie scen wnętrza przy poszczególnych pomieszczeniach. Poznanie Sketchup od podstaw pomaga również w korzystaniu z gotowych materiałów i modeli, przy teksturowaniu, przy dobieraniu optymalnych ustawień, jeżeli chodzi o renderowanie i przy wielu innych pracach, jakie wykonywane są przy tworzeniu wizualizacji i grafik. Szkolenia z tego poziomu podzielone są na kilka grup.

Comments are closed.