Technologia blockchain doprowadziła do powstania Bitcoinów. Ethereum, Uniswapów i innych coinów. Jednak nie tylko w tym dopomógł łańcuch bloków, który jest szeroko omawianą technologią podczas różnego rodzaju spotkań, jakie odbywają się na całym świecie. Na rok 2022 zapowiedziano wiele takich wspaniałych spotkań.

CONSENSUS 2022 by CoinDesk

W Consensus conference udział zapowiedzieli m.in. pracownicy firmy 10Clouds. Warto udać się do Austin, które znajduje się w Stanach Zjednoczonych, jeżeli tylko ktoś ma taką możliwość. Aczkolwiek, jeżeli ktoś nie ma do tego okazji, nie musi się martwić. Część wydarzeń odbywać się będzie online. Mówi się, że od 2015 roku, Consensus jest jednym z najważniejszych wydarzeń o charakterze kryptograficznym i blockchain. Spotkania na żywo odbywać się będą w Teksasie, w dniach 9-12 czerwca 2022 roku. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się, jak technologia blockchain wpływa nie tylko na kryptowaluty, ale również na kulturę, handel, społeczność. Będzie to również doskonała okazja do tego, aby poznać ekologiczne strony świata blockchain. Dlaczego warto tam być? Ponieważ będzie to doskonała okazja do tego, aby poznać liderów światowych branż. Konferencji towarzyszyć mają również imprezy i występy muzyczne.

Konferencja Infoshare 2022

6 – 7 października 2022 roku to dobry moment na to, aby udać się do hali Amber Expo w Gdańsku. To właśnie tam odbędzie się największa konferencja technologiczna w Europie środkowo-wschodniej. Spodziewane są występy osób, które na co dzień mają do czynienia, w zawodowych działaniach, z praktykami technologicznymi. Najdroższy bilet na to wydarzenie, kosztuje 599 zł. Kogo dokładnie będzie można tam spotkać? Warto dokładnie zapoznać się z zapowiedziami. Do tej pory, podczas Infoshare można było spotkać przedstawicieli takich firm, jak: LinkedIn, Slack, Trello, IBM, Bayer, Samsung, HP lub Lufthansa Systems.

Blockchain Fest 2022 | Singapore

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma planów na drugiego i trzeciego grudnia 2022 roku, a interesuje się żywo blockchainem, to powinien pomyśleć o wyjeździe do Singapuru. To jedno z największych, azjatyckich wydarzeń, typu B2B. Spotkanie dotyczyć będzie technologii blockchain, giełd, kryptowalut, DeFi, NFT, górnictwa, gier i hazardu, płatności i inwestycji online. Przewiduje się 1000 limitowanych miejsc dla osób, jakie mają zamiar przyjechać osobiście, a także taką samą pulę dla osób, które będą chciały wziąć udział online. 

 

Comments are closed.